چند روز پیش از این، دم دمای ماه گرد شروع زندگی جدید، گلدان یاس جوانی برایمان هدیه آوردند که با گل هایش عطر و بوی یاس همیشه بهاری را در خانه‌یمان بیدار کرد. شادی آمدنش آنچنان دلم را هواییه اینجا کرد که دوباره خواستم بنویسم. 

     راستی همسفرم، می بینی؟!! نازکی شاخه های این یاس جوان هم به نازکی چینی حرمت لحظه های زندگی‌مان است، بیا برگ برگ شاخه هایش را به گل برسانیم. زمان در گذر است.

 

پ.ن. ... . 

 

/ 8 نظر / 14 بازدید
یه مرد امیدوار

همراهی در زندگی مشترک خیلی موثر است. خیلی. یادمان باشد مهم زمانهایی نیست که هردو دوست داریم دست همراهمان را سفت بگیریم...مهم زمانهایی است که یکی دستش را شل می‌کند و دیگری...شل نمی‌کند، حتی اگر به خود حق دهد که اول این او بوده که می‌بایست دستش را شل می‌کرده...[لبخند] برایتان آرزوهای خوبی دارم. همه‌اش بوی خدا و بوی یاس در زندگیتان بیاید انشاالله

میثم چهرآزاد

سلام خانم پوررضایی. حالتون چطوره؟ درسته ما از بد (یا شایدم خوب) روزگار از تهرون رفتیم. اما دوستان از دل ما بیرون نرفتن! به پدر سلام سفارشی من رو برسونید. نمیدونم چرا با اینکه کلا دو ساعت بیشتر با پدرتون همراه نبودم، اینقدر شخصیتشون برای من قابل احترامه، و من همیشه احساس می کنم که باید مثل شاگردها جلوشون بشینم. موفق باشید.

میثم چهرآزاد

ضمناً شروع زندگی مشترکتون رو صمیمانه تبریک میگم و امیدوارم همیشه ، همه جای خونه تون، بوی یاس خوشبختی بیاد.

فریده

سلام خانم گل. من شرمنده‌ام که موبایلا خلن. من شخصا از طرف شبکه تلفن موبایل از طرف آقای همتی و ممقانی و فلاح اصغری و وزیر فناوری اطلاعات شوت و همه دوستانی که هنوزم نتونستن یه شبکه درست و درمون در اختیار ایرانیها قرار بدن معذرت میخوام. و اما باید بگم که همین هفته پیش عقد محضری صبا بود و جای شما خالی خیلی خاطره انگیز شد این عقد. هنوز ارشد قبول نشدم ولی دوباره نشستم به خوندن. دورا دور دعاگو هستیم. فرصت بشه همو ببینیم.

همسفر یاس

هاهاهاها.... گول خوردی .. فکر کردی کامنت تازه اومده... [شیطان] خیلی ارادت داریما . کامیون اولی رو خالی کن بعدیش تو راهه [قلب][چشمک]

فریده

سلام. البته واقعا درک میکنم که وقت نداری. اما بالاخره اینجا رو اینجوری هم ول نکن. گناه داره.